Dzisiaj jest 28 sty 2023, 11:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Regulamin

Wstęp

Internetowe forum car audio istniejące pod adresem forum.audio-pragnienia.pl, nazywane dalej "forum", jest integralną częścią portalu www.audio-pragnienia.pl będącego właśnością firmy Electronic Devices Cezary Kuran. Forum powstało w celu wymiany informacji oraz doświadczeń związanych przede wszystkim z tematyką car audio. Rejestracja na forum jest jednoznaczna z akceptacją i zobowiązaniem się do przestrzegania poniższego regulaminu.


Regulamin forum

1. Informacje ogólne

1a. Wszystko co nie jest zabronione treścią niniejszego regulaminu lub powszechnie obowiązującymi normami prawa polskiego, prawa międzynarodowego oraz dobrymi obyczajami jest dozwolone.

1b. Wszystkie treść umieszczone na forum są własnością ich autorów i to autorzy tychże treści są za nie odpowiedzialni.

2. Zawartość i treści ogólnie

2a. Zabronione jest zamieszczanie treści lub odnośników do treści o charakterze erotycznym lub pornograficznym, treści wulgarnych, rasistowskich, godzących w poczucie moralności czy ogólnie przyjęte normy moralne i religijne.

2b. Zabronione jest umieszczanie na forum ofert sprzedaży, kupna i zamiany.

2c. Zabrania się przesyłania treści opisanych w pt. 2a oraz 2b użytkownikom forum poprzez funkcję prywatna wiadomość, email itp. bez ich wyraźnej zgody.

2d. Zabronione jest umieszczanie gdziekolwiek w profilu nazw lub linków o charakterze komercyjnym.

3. Tematy, posty

3a. Każdorazowo przed założeniem nowego tematu należy sprawdzić (korzystając z opcji „Szukaj”) czy wcześniej nie został założony temat o podobnej tematyce i czy odpowiedź na pytanie bądź problem nie została już udzielona. W przypadku znalezienia takiego tematu zakładanie nowego wątku jest zabronione.

3b. Zakładając nowy temat należy rozważnie i logicznie dobrać dział, w którym zamierza się go umieścić. Ułatwi to udzielenie odpowiedzi pozostałym użytkowników jak również pozwoli zachować przejrzystość forum.

3c. Zakładając nowy temat należy zatytułować go w sposób pozwalający na zidentyfikowanie jego treści tak by w przyszłości inni użytkownicy forum mogli łatwo znaleźć odpowiedzi na stawiane pytania.

3d. Zakładając nowy temat należy zwięźle i rzeczowo przedstawić swój problem, treść postu należy sformułować w sposób konkretny, zrozumiały i przejrzysty zarówno pod względem treści jak i formy. W treści należy umieścić wszystkie niezbędne informacje dotyczące pytania lub zagadnienia. Należy zwracać uwagę zarówno na szatę graficzną, składnię zdań, interpunkcję jak i ortografię.

3e. Zabronione jest pisanie przez jedną osobę kilku postów "pod sobą" - w sytuacji kiedy chcemy dopisać treść należy użyć przycisku "Edytuj" i nową treść umieścić w (swoim) ostatnim poście. Zezwala się natomiast na "podbijanie/odświeżanie" tematu jeżeli: przez 7 dni nie dostało się odpowiedzi, chce się dodać jakąś istotną informację lub stawiane pytanie jest tożsame z treścią starego tematu, a wymaga jedynie doprecyzowania.

3f. Zabrania się pisania postów wprowadzających inne osoby w błąd lub nic nie wnoszących do tematu.

3g. Zabrania się pisania postów, których celem jest wywołanie sprzeczki, obrażanie bądź zlekceważenie innego użytkownika bądź grupy osób.

4. Użytkownicy

4a. Zabronione jest używanie na forum więcej niż jednego konta (otrzymywanego w procesie rejestracji) oraz podawanie osobom trzecim hasła do niego.

5. Administracja

5a. Forum opiekują się administratorzy oraz moderatorzy, którzy w ramach swoich uprawnień oraz niniejszego regulaminu mogą przenosić, dzielić, łączyć, edytować, zamykać lub kasować treści na forum.

5b. Za niestosowanie się do regulaminu opiekunowie forum mogą przyznawać ostrzeżenia, banować lub całkowicie usuwać konta użytkowników wraz z ich postami bez konieczności wcześniejszego powiadomienia.Podziękowania dla Fred.X za ogromną pomoc przy tworzeniu regulaminu!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Przejdź do:  

cron